Brandové focení pro podnikatele

Ideálním způsobem, jak docílit skvělého prvního dojmu, je zvolit vhodné brandové fotografie. Ty propojí vaši tvář s vaším podnikáním a pomáhají zaujmout zákazníka. Dobrá profilová fotka je základ, ale na dalších fotkách můžete ukázat i to, jak to vypadá, když poskytujete službu, kterou nabízíte a jak vypadá produkt, který nabízíte. V dnešní době probíhá většina prodejů přes webové stránky a sociální sítě. Kvalitní fotografie na webu  nebo sociálních sítích, pomohou čistě psychologicky navodit pocit kvalitních služeb a potřebu koupi. Do brandového focení se proto vyplatí investovat.

NA CO SE ZAMĚŘÍME?

Ukážeme klientům, jak to vypadá v průběhu služby, jak to vypadá, když se na ni připravujete, jak to vypadá, když s klientem komunikujete, nebo co vy sami děláte „za scénou“.

Jak připravujete nový digitální produkt, nebo jak vypadá pracovní proces výroby vašeho fyzického produktu. U fyzických produktů můžete navíc díky fotografiím zákazníkům nastínit i to, jak mají produkt používat, nebo jak si ho můžou představit reálně u sebe doma. Všechno, co si klient dokáže představit, je pro něj potom i lehčí zrealizovat. Už ví, jak to asi může vypadat, když s vámi bude spolupracovat, nebo si koupí váš produkt. Větší důvěra, pevnější vztah s vámi.

PROČ DOPŘÁT VAŠÍ ZNAČCE FOCENÍ?  

    • Brandovými fotkami dáváte zákazníkům nahlédnout pod pokličku vašeho podnikání a stáváte se v očích zákazníků důvěryhodní
    • Pomocí brandových fotek tvoříte příběh o vás, vaší firmě a vašem produktu

    • Brandové fotky pomáhají budovat váš byznys
    • Kvalitní fotografie upoutají pozornost zákazníků
    • Pomocí fotografií ukazujete svou autentičnost a jedinečnost

MÁTE OTÁZKY? 

PLÁNOVÁNÍ

Před fotografováním se sejdeme, probereme všechny možnosti a ujasníme si vaše požadavky a vize. Celou akci dopředu naplánujeme, promyslíme celkovou vizáž a vhodné oblečení. Zkonzultujeme i vaši značku a vymyslíme, jak ji co nejvhodněji zahrnout do vaší presentace, aby zaujala cílovou skupinu.

MÍSTO FOTOGRAFOVÁNÍ

Pro foce je ideální zvolit místo, které charakterizuje vaši značku nebo produkt, který propagujete. Dané místo obvykle vyplyne z příprav na samotné focení. Dojedu, kam bude potřeba. Pokud nemáte vhodné prostory a vaše podnikání probíhá v místech, které nechcete či nemůžete veřejně propagovat, je možné využít mé studio, fotit v přírodě nebo využít veřejná prostranství, kavárnu, městská či vesnická zákoutí.

DOBA PŘÍPRAV A FOTOGRAFOVÁNÍ

Pokud budete využívat i služeb vizážistky, počítejte na zhruba hodinu líčení a další hodinu na úpravu vlasů. Samotné brandové a byznys focení zabere další 1 – 3 h, podle množství fotek, které si zvolíte nebo dle naší dohody.

Facebook
Instagram